Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vara SK

Följ

Vara SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Februari 2024

Alla aktiviteter
  • 1Tor
    v.5
    • 16:30

      Träning F-10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning F-14-15


      18:30
    • 18:00

      Träning A2


      19:30
    • 18:00

      Möte med kioskansvariga! Kiosk


      19:45
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12-13


      20:00
    • 18:30

      Träning A1


      20:15
    • 20:00

      Klubblokalen lagmöte A1 A1


      21:00
  • 2Fre
    • 15:45

      Träning P-10-11


      17:15
    • 16:00

      Träning F-10-11


      17:30
    • 16:30

      Träning F-08-09


      18:00
    • 19:00

      Klubblokalen uthyrd till Maria Ederborn Vara SK


      23:00
  • 3Lör
    • 09:00

      Sils IF Röd (hemma) Dam


      09:15
    • 10:00

      Råda BK Vit (hemma) Dam


      10:15
    • 11:00

      Forsviks IF (hemma) Futsal


      13:00
    • 11:00

      Annelunds IF (borta) Dam


      11:15
    • 14:00

      Linköping Afghanska FC (hemma) Futsal


      16:00
    • 14:00

      Klubblokalen uthyrd till Mihaela Vara SK


      23:00
    • 16:00

      Borås AIK Blå (borta) A2


      18:00
  • 4Sön
    • 01:00

      Klubblokalen uthyrd till Mihaela Vara SK


      14:00
    • 08:00

      Sporttorget Cup 2024 Herr Dam


      19:00
    • 09:00

      Tjejcupen F-12-13


      13:00
    • 09:00

      Sporttorget Cup A1


      17:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:30
    • 14:00

      Träningsmatch mot IFK Falköping 08 A2


      16:00
    • 14:00

      Träning P-10-11


      15:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 5Mån
    v.6
    • 17:00

      Vara Lions Vara SK


      22:00
    • 17:15

      Träning Bordtennis


      18:00
    • 17:30

      Träning Parasport


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:30
    • 18:00

      A1 bokat Sparbankshallens gym A1


      19:45
    • 18:00

      Träning Bordtennis


      19:15
    • 18:00

      A2 bokat Styrelserummet (ledarmöte) A2


      20:00
    • 20:00

      Träning A2


      21:30
  • 6Tis
    • 16:15

      Träning F-12-13


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:15

      Träning F-14-15


      18:30
    • 18:00

      Träning A2


      19:30
    • 18:00

      Träning A1


      19:45
  • 7Ons
  • 8Tor
    • 16:30

      Träning F-10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Träning A2


      19:30
    • 18:00

      Träning A1


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12-13


      20:00
    • 19:00

      Föräldramöte P-13


      19:45
    • 20:00

      Klubblokalen lagmöte A1 A1


      21:00
  • 9Fre
  • 10Lör
    • 09:00

      VFF domarutbildning Vara SK


      16:00
    • 10:00

      Träning A1


      11:45
    • 10:30

      Motala Futsal Cup 2024 (P2010) P-10-11


      16:00
    • 15:00

      Tibro AIK FK (hemma) Futsal


      17:00
  • 11Sön
    • 09:00

      VFF domarutbildning Vara SK


      16:00
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:30
    • 11:00

      Träning F-10-11


      12:30
    • 14:30

      Träning P-10-11


      16:00
    • 16:00

      Träningsmatch LFK 07 A2


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 12Mån
    v.7
  • 13Tis
    • 16:15

      Träning F-12-13


      17:30
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 18:00

      Träning A2


      19:30
    • 18:00

      Träning A1


      19:45
  • 14Ons
  • 15Tor
    • 16:30

      Träning F-10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Träning A2


      19:30
    • 18:00

      Träning A1


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12-13


      20:00
    • 19:30

      Klubblokalen lagmöte A1 A1


      20:30
  • 16Fre
  • 17Lör
  • 18Sön
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:30
    • 11:00

      Träning F-10-11


      12:45
    • 12:45

      Träning P-16


      13:45
    • 12:45

      Träning F-16-17


      13:45
    • 14:00

      Träningsmatch Floby/Grolanda P09/10 A2


      16:00
    • 14:30

      Träning P-10-11


      16:00
    • 16:00

      Träningsmatch ETL U-lag A2


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 19Mån
    v.8
    • 17:15

      Träning Bordtennis


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:30
    • 18:00

      A1 bokat Sparbankshallens gym A1


      19:45
    • 18:00

      Träning Bordtennis


      19:15
    • 20:00

      Träning A2


      21:30
  • 20Tis
    • 16:15

      Träning F-12-13


      17:45
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:15

      Träning F-14-15


      18:30
    • 17:30

      Föräldramöte F-14-15


      18:30
    • 17:30

      Styrelsemöte i styrelserummet Vara SK


      19:30
    • 18:00

      Träning A2


      19:30
    • 18:00

      Träning A1


      19:45
  • 21Ons
  • 22Tor
    • 16:30

      Träning F-10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Träning A2


      19:30
    • 18:00

      Träning A1


      19:45
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12-13


      20:00
    • 19:30

      Klubblokalen lagmöte A1 A1


      20:30
  • 23Fre
    • 16:15

      Träning F-10-11


      17:45
    • 16:30

      Träning F-08-09


      18:00
    • 16:30

      Träning A2


      18:00
    • 18:00

      Klubblokalen bokad Markus Tietäväinen Vara SK


      23:00
  • 24Lör
    • 08:00

      Igelkotten cup F-14-15


      13:00
    • 11:30

      Matcher mot Stenkullen P-12


      14:00
    • 13:00

      Syrianska FK Lidköping (borta) A1


      15:00
    • 14:20

      Sparbankshallen VSK Invitational - Minicup P2010 P-10-11


      20:00
  • 25Sön
    • 10:00

      Träning P-17


      11:00
    • 10:00

      Träning FP-18


      11:00
    • 10:00

      FP18 Föräldramöte klubblokalen FP-18


      11:00
    • 11:00

      Träning P-13


      12:30
    • 11:00

      Träning F-10-11


      12:45
    • 12:45

      Träning P-16


      13:45
    • 12:45

      Träning F-16-17


      13:45
    • 14:00

      Träningsmatch Våmbs IF U19 A2


      16:00
    • 14:30

      Träning P-10-11


      16:00
    • 16:00

      Träningsmatch Sil 07 A2


      18:00
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
    • 19:00

      Träning Dam


      20:30
  • 26Mån
    v.9
    • 17:15

      Träning Bordtennis


      18:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Träning F-08-09


      19:30
    • 18:00

      A1 bokat Sparbankshallens gym A1


      19:45
    • 18:00

      Träning Bordtennis


      19:15
    • 19:00

      A2 bokat klubblokalen A2


      20:00
    • 20:00

      Träning A2


      21:30
  • 27Tis
    • 16:15

      Träning F-12-13


      17:45
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:00

      Föräldramöte F-12-13


      18:00
    • 17:15

      Träning F-14-15


      18:30
    • 18:00

      Träning A2


      19:30
    • 18:00

      Träning A1


      19:45
  • 28Ons
  • 29Tor
    • 16:30

      Träning F-10-11


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 18:00

      Träning A2


      19:30
    • 18:00

      Träning A1


      19:45
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning F-12-13


      20:00
    • 19:30

      Klubblokalen lagmöte A1 A1


      20:30