Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vara SK

Följ

Vara SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
    • 09:30

      Lidköpings FK (hemma) P-12


      11:00
    • 10:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-08-09


      12:00
    • 11:00

      Lidköpings FK (hemma) P-12


      12:30
    • 12:00

      Träning A2


      13:30
    • 16:30

      VFF öppna träning för 2009 A2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-10-11


      18:15
    • 18:00

      Vårgårda IK A (borta) A1


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 2Tis
    • 16:15

      Träning F-12-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:30
    • 17:00

      Träning A2


      18:00
    • 17:15

      Träning F-14-15


      18:30
    • 18:00

      A1 bokat Sparbankshallens gym A1


      19:45
    • 18:30

      Träning F-16-17


      19:30
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 16:15

      Träning F-12-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10-11


      18:30
    • 17:00

      F08/09 bokat Sparbankshallens gym F-08-09


      18:00
    • 17:15

      Träning F-14-15


      18:30
    • 18:30

      Träning A1


      20:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning A2


      20:00
    • 18:30

      Matcher och träningstider 7-manna U-sektionen


      20:00
  • 5Fre
    • 16:15

      Träning F-10-11


      17:00
    • 16:30

      Träning A2


      18:00
    • 17:00

      Johan Olsson Vara SK


      23:00
    • 17:00

      Gymmet F-10-11


      17:45
    • 19:30

      Hässleholmen BK (borta) A1


      21:30
  • 6Lör
    • 09:00

      Träningsmatch Hudene och Vedum P-14


      12:00
    • 10:00

      Frisbee läger 2 dagar 6-7 april Vara SK


      00:00
    • 14:00

      Träningsmatch 11-manna, Skövde AIK P2010 (hemma) P-10-11


      15:50
    • 16:30

      Lagfest Dam


      23:30
  • 7Sön
    • 00:00

      Frisbee läger 2 dagar 6-7 april Vara SK


      16:00
    • 11:00

      Träning P-17-18


      12:00
    • 11:00

      P17 Föräldramöte Klubblokalen P-17-18


      12:00
    • 12:00

      Träningsmatch - Essunga-alliansen F-10-11


      14:00
    • 14:00

      VFF öppna träning för 2009 A2


      16:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 8Mån
    v.15
    • 17:00

      Träning P-10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 17:15

      Träning Bordtennis


      18:00
    • 18:00

      A1 bokat Sparbankshallens gym A1


      19:45
    • 18:00

      Träning Bordtennis


      19:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      Arentorp Helås FK (hemma) A1


      21:00
    • 19:00

      Föräldramöte P-10-11


      20:30
  • 9Tis
    • 16:15

      Träning F-12-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-14-15


      18:30
    • 18:30

      Träning A1


      20:15
    • 18:30

      Träning F-16-17


      19:30
    • 18:30

      Träning P-16


      19:30
    • 18:30

      Träning A2


      20:00
  • 10Ons
    • 17:00

      Träning P-10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning Parasport


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      Råda BK (hemma) F-08-09


      21:00
    • 19:30

      Trollhättans BoIS (borta) A2


      21:30
  • 11Tor
    • 16:15

      Träning F-12-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-14-15


      18:30
    • 18:00

      Träning Bordtennis


      19:20
    • 18:30

      Träning A1


      20:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 19:30

      Skepplanda BTK (hemma) Dam


      21:30
    • 20:00

      Klubblokalen Lagmöte A1 A1


      21:00
    • 20:00

      Träning A2


      21:30
  • 12Fre
    • 16:30

      Träning F-10-11


      17:45
    • 16:30

      Träning A2


      18:00
    • 17:30

      Träning A1


      18:45
    • 18:00

      Lagaktivitet F10/11 F-10-11


      23:00
    • 18:00

      VSK F1011 Vara SK


      23:00
  • 13Lör
    • 10:00

      Träning P-14


      11:30
    • 10:30

      Träningsmatch Skara FC P09 A2


      12:30
    • 14:00

      Ulricehamns IFK (hemma) A1


      16:00
    • 15:00

      Träningsmatch mot Skara FC F-12-13


      17:00
  • 14Sön
    • 10:00

      Träningsmatcher mot Annelund P-12


      13:00
    • 12:30

      Träningsmatch IFK Falköping P17 A2


      14:30
    • 13:00

      Träning P-17-18


      14:00
    • 16:30

      Mellby IK (borta) Dam


      18:30
    • 16:30

      VFF öppna träning för 2009 A2


      18:30
    • 17:00

      Träningsmatch- Vårgårda F-10-11


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 15Mån
    v.16
    • 17:00

      Träning P-10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      A1 bokat Sparbankshallens gym A1


      19:45
    • 18:30

      Träning F-08-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Möte träningstider 5-manna U-sektionen


      20:00
    • 20:00

      Träning A2


      21:30
  • 16Tis
    • 16:15

      Träning F-12-13


      18:00
    • 16:30

      Styrelserummet bokat F1213 Vara SK


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-14


      18:30
    • 17:15

      Träning F-14-15


      18:30
    • 18:00

      Träning Bordtennis


      19:20
    • 18:30

      Träning A1


      20:15
    • 18:30

      Träning F-16-17


      19:30
    • 18:30

      Träning P-16


      19:30
    • 18:30

      Träning A2


      20:00
    • 19:00

      Melleruds IF (hemma) A1


      21:00
  • 17Ons
    • 17:00

      Träning P-10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:30

      Trollhättans BoIS (borta) A2


      21:30
  • 18Tor
    • 16:15

      Träning F-12-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-14-15


      18:30
    • 18:00

      Träning Bordtennis


      19:20
    • 18:30

      Träning A1


      20:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning A2


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10-11


      19:30
    • 20:00

      Klubblokalen Lagmöte A1 A1


      21:00
  • 19Fre
    • 16:30

      Träning A2


      18:00
    • 17:30

      Träning A1


      18:45
  • 20Lör
    • 08:15

      Giffcupen F-10-11


      00:00
    • 10:00

      Träning P-14


      11:30
    • 13:00

      Trollhättans BoIS (borta) A1


      15:00
    • 16:00

      Träningsmatch F-14-15


      17:00
    • 17:00

      Jenny Grylin Vara SK


      23:00
  • 21Sön
    • 00:00

      Giffcupen F-10-11


      21:15
    • 10:00

      Träning P-17-18


      11:00
    • 14:00

      Alingsås Kvinnliga IK (hemma) F-08-09


      16:00
    • 14:15

      Götene IF (borta) P-10-11


      16:15
    • 16:00

      Träningsmatch mot Levene/Skogslund P-12


      18:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 22Mån
    v.17
    • 17:00

      Träning P-10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-13


      18:30
    • 18:00

      A1 bokat Sparbankshallens gym A1


      19:45
    • 18:00

      P17-18 Ledarmöte Klubblokalen på övervåningen P-17-18


      20:00
    • 18:30

      Träning F-08-09


      20:00
    • 18:30

      Träning F-10-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      Trollhättans BoIS (9:9) (hemma) A2


      21:00
    • 20:00

      Träning A2


      21:30
  • 23Tis
  • 24Ons
    • 17:00

      Träning P-10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      IFK Trollhättan (hemma) A2


      20:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 25Tor
    • 16:15

      Träning F-12-13


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:30
    • 17:00

      Träning F-10-11


      18:30
    • 17:15

      Träning F-14-15


      18:30
    • 18:00

      Spelaranmälan seriespel, säsongen 2024 P-10-11


      19:00
    • 18:00

      Träning Bordtennis


      19:20
    • 18:30

      Träning A1


      20:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning A2


      20:00
    • 20:00

      Klubblokalen Lagmöte A1 A1


      21:00
  • 26Fre
    • 16:30

      Träning A2


      18:00
    • 17:30

      Träning A1


      18:45
  • 27Lör
    • 08:00

      Axvall Cup P-12


      18:00
    • 08:00

      Axvall cup F-14-15


      14:00
    • 08:00

      Cup i Axvall F-12-13


      18:00
    • 08:00

      Axvall cup P-14


      18:00
    • 08:00

      Axvalla Cup P-16


      17:00
    • 09:00

      GIFF-cupen Lag Svart P-13


      12:00
    • 10:00

      Flaggfotboll 2 dagar 27 - 28/4 Vara SK


      00:00
    • 11:00

      Sparbanken Cup P2015 P-15


      16:00
    • 13:00

      Skene IF (borta) A1


      15:00
    • 14:30

      GIFF-cupen Lag Gul P-13


      18:00
    • 15:00

      Ulvåkers IF (hemma) A1


      17:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Flaggfotboll 2 dagar 27 - 28/4 Vara SK


      19:00
    • 08:00

      GIFF-cupen Lag Gul P-13


      11:00
    • 13:00

      Träning P-17-18


      14:00
    • 13:30

      GIFF-cupen Lag Svart P-13


      18:00
    • 15:30

      Vänersborgs FK Vit (borta) A2


      17:30
    • 16:00

      Vårgårda IK (borta) Dam


      18:00
    • 18:00

      Levene/Skogslunds (hemma) P-10-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis