Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Vara SK

Följ

Vara SK

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Domaruppdrag P11 Del 1 P-10-11


      12:30
    • 09:30

      Vara Gul Lördag 1/6 P-16


      12:55
    • 09:30

      Vara (svart) lördag 1/6 P-16


      13:30
    • 10:00

      Skara FC Blå (borta) P-12


      11:30
    • 10:00

      Skara FC Vit (borta) P-16


      12:00
    • 10:00

      Skara FC Blå (borta) P-16


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag Vara P-16


      14:00
    • 11:00

      IFK Falköping FF Blå (hemma) P-12


      12:30
    • 12:00

      Domaruppdrag P11 Del 2 P-10-11


      13:30
    • 12:30

      Råda BK Svart (borta) P-16


      14:30
    • 12:30

      Råda BK Vit (borta) P-16


      14:30
    • 13:00

      Arentorp Helås FK (borta) Dam


      15:00
  • 2Sön
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 10:30

      Junicupen P-12


      15:30
    • 11:00

      Örslösa-Söne IK (borta) P-10-11


      12:30
    • 11:00

      Råda BK Grön (hemma) F-14-15


      13:00
    • 12:30

      Råda BK Grön (borta) P-13


      14:30
    • 13:00

      Trollhättans FK (borta) A2


      15:00
    • 13:00

      Vedums AIS (hemma) P-14


      15:00
    • 14:00

      Hemsjö IF (borta) F-10-11


      16:00
    • 15:00

      Träning F-08-09


      16:30
    • 17:00

      Örslösa-Söne IK (hemma) P-10-11


      19:00
    • 17:00

      Träning P-17-18


      18:00
  • 3Mån
    v.23
    • 17:00

      Träning A2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Träning Parasport


      19:00
    • 18:00

      Klubblokalen Ungdomsledarmöte Vara SK


      19:30
    • 18:00

      Klubblokalen Ungdomsledarmöte U-sektionen


      19:30
    • 18:00

      Träning F-16-17


      19:00
    • 18:15

      Levene/Skogslunds IF Svart (borta) F-12-13


      20:15
    • 18:30

      Träning P-10-11


      20:15
    • 18:30

      Träning F-10-11


      20:00
    • 18:30

      Träning A1


      20:15
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Lidköpings FK (borta) Dam


      21:00
  • 4Tis
    • 16:15

      Träning F-12-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10-11


      18:45
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:15

      Träning F-14-15


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:15
    • 18:30

      Träning F-08-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning A1


      20:15
    • 18:30

      Träning P-16


      19:30
    • 19:00

      Trollhättans BoIS (hemma) A2


      21:00
    • 19:30

      Melleruds IF (borta) A1


      21:30
    • 20:15

      Mat efter träning! Dam


      22:15
  • 5Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning Parasport


      18:30
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      Skultorps IF (borta) F-08-09


      21:00
  • 6Tor
    • 09:00

      Träning Dam


      10:30
    • 10:00

      Träning A2


      11:30
    • 10:30

      Träning F-10-11


      12:15
    • 11:00

      IK Gauthiod (hemma) F-12-13


      13:00
    • 11:15

      Barnkalaset Dam


      16:00
    • 12:00

      IFK Falköping FF (hemma) P-10-11


      14:00
    • 14:00

      Vänersborgs IF Blå (borta) P-14


      16:00
    • 16:00

      Skoftebyns IF (borta) A1


      18:00
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:15
  • 7Fre
    • 10:00

      Träning P-12


      11:30
    • 16:30

      Träning A2


      18:00
  • 8Lör
    • 09:00

      Poolspel P15 P-15


      16:00
    • 09:00

      Poolspel Torsvallen Vara SK Gul P-15


      13:00
    • 09:30

      Elmer-Fåglum FK (borta) P-15


      11:30
    • 09:45

      Poolspel Torsvallen Vara SK Svart P-15


      14:00
    • 10:00

      Råda BK Svart (borta) A2


      12:00
    • 10:15

      Nossebro IF (borta) P-15


      12:15
    • 11:00

      Saleby/Trässberg/N.Härne (hemma) P-15


      13:00
    • 11:45

      IK Gauthiod Blå (hemma) P-15


      13:45
    • 12:30

      IFK Falköping FF Grön (hemma) P-15


      14:30
    • 13:15

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-15


      15:15
    • 14:00

      Trollhättans FK Röd (borta) P-10-11


      15:30
    • 14:00

      Klubblokalen uthyrd 1 dygn till Lindberg Vara SK


      00:00
  • 9Sön
    • 00:00

      Klubblokalen uthyrd 1 dygn till Lindberg Vara SK


      14:00
    • 10:00

      Skara FC Vit (borta) P-12


      11:30
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 11:00

      Junior Lions FC (hemma) F-10-11


      13:00
    • 11:00

      Sjuntorps IF Blå (borta) P-13


      13:00
    • 13:00

      IK Gauthiod (borta) F-14-15


      15:00
    • 15:00

      Råda BK Grön (hemma) P-12


      16:30
    • 15:30

      Träning P-10-11


      16:45
    • 16:45

      Bolllisa F-12-13


      19:00
    • 17:00

      Alingsås KIK U (hemma) Dam


      19:00
    • 17:00

      Träning P-17-18


      18:00
  • 10Mån
    v.24
    • 17:00

      Träning A2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Klubblokalen styrelsemöte Vara SK


      19:00
    • 17:30

      Träning Parasport


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16-17


      19:00
    • 18:30

      IFK Trollhättan (borta) A2


      20:30
    • 18:30

      Träning F-10-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning A1


      20:15
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
    • 19:00

      Lidköpings FK (hemma) F-08-09


      21:00
    • 19:00

      Skoftebyns IF (borta) F-12-13


      21:00
  • 11Tis
    • 16:15

      Träning F-12-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10-11


      18:45
    • 17:00

      Träning A2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:00

      Styrelserummet Fotbollssektionen


      18:00
    • 17:15

      Träning F-14-15


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:15
    • 18:30

      Träning F-08-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning A1


      20:15
    • 18:30

      Träning P-16


      19:30
    • 19:00

      Skene IF (hemma) A1


      21:00
    • 19:00

      Obligatoriskt möte Kalles Kaviar Cup 2024 P-10-11


      20:00
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning Parasport


      18:30
    • 17:15

      Träning P-10-11


      18:30
    • 18:00

      Södra Härene IF (borta) F-12-13


      20:00
    • 18:30

      Lidköpings FK Röd (borta) P-13


      20:30
    • 19:00

      Wargöns IK (borta) Dam


      21:00
    • 19:00

      Ardala GoIF (hemma) P-10-11


      20:30
  • 13Tor
    • 08:00

      Klubblokalen uthyrd till Abid Fayazi Vara SK


      23:00
    • 17:00

      Träning F-10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:30
    • 17:00

      Träning Dam


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:15
    • 18:30

      Träning A2


      20:00
    • 19:00

      Råda BK Vit (borta) P-10-11


      21:00
  • 14Fre
    • 08:00

      Klubblokalen uthyrd till Sami Vara SK


      23:00
    • 16:30

      Träning A2


      18:00
    • 17:00

      Träning A1


      18:15
  • 15Lör
    • 10:00

      Vinninga AIF (hemma) P-12


      11:30
    • 10:00

      Poolspel Sammandrag 3 gr. 11 F-16-17


      13:00
    • 10:00

      Vänskapsmatch mot Arentorp/Helås P-17-18


      11:00
    • 13:00

      Sils IF (borta) A1


      15:00
    • 13:00

      Trollhättans BoIS Röd (hemma) P-13


      15:00
    • 15:00

      VSK F14/15 bokat klubblokalen Vara SK


      20:00
    • 15:00

      Lidköpings FK Röd (hemma) F-14-15


      17:00
  • 16Sön
    • 08:00

      IK Gauthiod Jubileumscup P-15


      14:30
    • 08:30

      Gauthiods Jubileumscup F-12-13


      14:30
    • 08:30

      IK Gauthiod Cup Lag Svart(Vara SK 2) P-13


      15:00
    • 09:05

      IK Gauthiod Cup Lag Gul(Vara SK 1) P-13


      15:00
    • 10:00

      Lidköpings FK Svart (borta) P-12


      11:30
    • 10:00

      Träning F-18


      11:00
    • 12:00

      Jubileumscupen F-14-15


      19:00
    • 12:00

      Polspel Herrljunga P-16


      17:00
    • 13:00

      Polspel Herrljunga P-16


      18:30
    • 17:00

      Träning P-17-18


      18:00
    • 18:00

      Toarpsalliansen (borta) F-10-11


      20:00
    • 19:00

      Råda BK (hemma) Dam


      21:00
  • 17Mån
    v.25
    • 17:00

      Träning A2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      IFK Falköping FF Blå (borta) P-14


      19:30
    • 18:00

      Träning F-10-11


      19:00
    • 18:00

      Träning F-16-17


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning A1


      20:15
    • 19:00

      Vänersborgs IF (hemma) F-08-09


      21:00
  • 18Tis
    • 16:15

      Träning F-12-13


      18:00
    • 17:00

      Träning P-10-11


      18:45
    • 17:00

      Träning A2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-15


      18:30
    • 17:45

      Träning P-13


      19:15
    • 18:00

      IK Gauthiod (hemma) P-13


      20:00
    • 18:30

      Träning A1


      19:45
    • 18:30

      Träning P-16


      19:30
    • 19:00

      Skara FC Blå (hemma) P-10-11


      21:00
    • 19:00

      Klubblokalen P16 P-16


      20:00
    • 19:15

      Falköpings KIK Röd (borta) F-10-11


      21:15
    • 19:15

      Bolllisa F-12-13


      21:30
    • 19:30

      Trollhättans IF (hemma) Dam


      21:30
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-10-11


      18:45
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:30

      Klubblokalen A1 Lagmöte A1


      18:30
    • 17:30

      Lagaktivitet sommaruppehåll P-13


      19:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 19:00

      Trollhättans FK (hemma) A1


      21:00
    • 19:00

      Boll-Kalle P-12


      21:00
  • 20Tor
    • 16:15

      Träning F-12-13


      18:00
    • 17:00

      Träning A2


      18:30
    • 18:15

      Levene/Skogslunds (borta) P-10-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
  • 21Fre
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 17:30

      Internmatch 9 vs 9 inför Kalles Kaviar Cup P-10-11


      18:30
    • 18:00

      Vänersborgs FK (borta) A1


      20:00
    • 18:00

      Lidköpings FK Röd (borta) P-12


      19:30
    • 18:00

      Träning A1


      19:45
    • 19:30

      Halvorstorp/FC Trollhättan (hemma) Dam


      21:30
  • 24Mån
    v.26
    • 17:00

      Träning P-10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning A2


      18:30
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning F-10-11


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning A1


      20:15
    • 18:30

      Träning P-14


      20:00
  • 25Tis
    • 17:30

      Vedums AIS (hemma) P-12


      19:00
    • 18:30

      Träning F-08-09


      20:00
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning A2


      20:00
    • 19:00

      IK Gauthiod (hemma) A2


      21:00
  • 26Ons
    • 17:00

      Kalles Kaviar Cup 2024 P-10-11


      00:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 18:30

      Träning A1


      19:45
    • 19:15

      Bolllisa F-12-13


      21:30
    • 19:15

      Välkomstmiddag Kalles Kaviar Cup 2024 P-10-11


      21:00
    • 19:30

      Vårgårda IK (hemma) Dam


      21:30
    • 20:00

      Klubblokalen Lagmöte A1 A1


      21:00
  • 27Tor
    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup 2024 P-10-11

    • 17:00

      Träning F-10-11


      18:30
    • 17:00

      Träning F-08-09


      18:30
    • 17:30

      Klubblokalen A1 Lagmöte A1


      18:30
    • 18:15

      IK Gauthiod (borta) P-14


      20:15
    • 18:30

      Träning Dam


      20:00
    • 18:30

      Träning A2


      20:00
    • 19:00

      Trollhättans BoIS (hemma) A1


      21:00
    • 19:00

      Boll-Kalle P-12


      21:00
  • 28Fre
    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup 2024 P-10-11

    • 14:00

      Skadevi Cup F-10-11


      00:00
    • 15:00

      Water Company Vara SK


      23:00
    • 16:30

      Träning A2


      18:00
    • 19:00

      Trollhättans BoIS (9:9) (borta) A2


      21:00
  • 29Lör
    • Heldag

      Kalles Kaviar Cup 2024 P-10-11

    • Heldag

      Skadevi Cup F-10-11

    • 09:00

      Jordgubbens dag pass 1 A2


      12:00
    • 11:45

      Jordgubbens dag pass 2 A2


      15:00
    • 15:00

      Edet FK (borta) A2


      17:00
  • 30Sön
    • 00:00

      Kalles Kaviar Cup 2024 P-10-11


      19:00
    • 00:00

      Skadevi Cup F-10-11


      18:00
    • 16:00

      Sandareds IF (hemma) A1


      18:00